Sıkça Sorulan Sorular

Minimum Kiralama Süresi Ne Kadardır ?

Firmamızdan minimum 24 saatlik kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüş Saatinde Esneklik Tanıyormusunuz ?

Firmamızdan kiralayacak olduğunuz tüm araç gruplarında dönüş saatlerine maksimum 2 saat kadar opsiyon tanınmaktadır. 2 Saati geçen gecikmeler için ücret talep edilmektedir.

Uçağım havalimanına geç saatlerde iniyor. Hizmetiniz mevcut mu ?

Firmamızdan haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde aracınızı teslim alabilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanmıyorum. Araç Kiralayabilirmiyim ?

Kiralama Koşullarımızda belirtilen kurallar geçerli olduğundan dolayı Devlet Memuru yada Yurt Dışında ikamet etmiyorsanız maalesef araç kiralayamazsınız.

Araç Ekstraları Fiyatları Uzun Dönem Kiralamalar İçin de Aynı Ücret mi ?

Araç ekstraları olarak sunduğumuz ekipmanlardan , minik misafirlerimiz için bebek koltuğu seçeneğimiz bulunmaktadır. 1 hafta ve üzeri kiralamalarda haftalık ücret dışında hiç bir ekstra ücret ödemezsiniz. Aynı durum navigasyon cihazlarımız içinde geçerlidir.

Drop Ücretleriniz Nedir?

Drop Ücretlerimiz aracın alış lokasyonu ile dönüş lokasyonunun farklı olması halinde uygulanan ücretlerdir. Ücret hesaplanması alış lokasyonu ile dönüş lokasyonu arasındaki kilometre farkı ile yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim alanındaki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İlave Sürücü İçin Uzun Süreli Kiralamalarda Fiyatınız Sabit mi ?

Ek Sürücü araç için atayacağımız bir opsiyonel tercih olduğundan dolayı araç ekstraları kavramında yer almaktadır. 1 Hafta üzerindeki ek sürücü işlemlerinde sadece haftalık ücret talep edilir.

Kiraladığım Araç Kaskolu mu ?

Trabzon Oto Kiralama Firmamızdan ekonomik , orta , lüx , minivan ve suv gruplarında kiralamış olduğunuz bütün araçlarımız sizlere kaskolu bir şekilde sunulmaktadır.