Filo Kiralama

Şirketimiz, araç kiralama isteyen kişilerin ihtiyaçlarını gideren Trabzon’da kurumsal anlamda işleyiş gösteren bir şirkettir. Yolculuklarınız esnasında ihtiyacınız olan aracı, uygun fiyata firmamızdan kiralamanız mümkün.
Firmamız gerekli olan Trabzon içi yolculuğunuzda olsun gerekse şehirlerarası yolculuklarınızda araba kiralayacağınız, istediğiniz en son model araçları geniş filomuzda bulabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman Trabzon’un eşsiz güzelliklerini görebilmeniz için araç kiralamalarınız da Trabzon oto kiralama firması olarak bizi seçerseniz çok iyi bir hizmet alacağınızı göreceksiniz. Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bir bilgi edebileceğiniz gibi aklınıza takılan soruları da çözüme kavuşturabilirsiniz.
Trabzon rent a car firması olarak siz değerli müşterilerimize daima uygun fiyatlı bir şekilde modeller sunmaktayız. Her modeli firmamızda bulabileceğiniz gibi konforlu ve güven içerisinde bir seyahat etmenizi sağlamaktayız. Trabzon da ekonomik araç kiralama olarak bilindiğimizden ve müşterilerimize her zaman memnun etme çabası içerisinde olduğumuzdan yüksekte duracağımıza emin olabilirsiniz.
Tatil için gelmiş olun ya da iş seyahati için olsun firmamızı tercih ederek son derece de güvenilir ve konforlu bir hizmet alacağınızı bilmelisiniz. İş için gelen kişilere ayrıca da özel olarak şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onlardan geri dönüşler alıp eksiklerimizi tamamlamak her zaman bizler için önemlidir. ne kadar öncü bir firma olsak da eksiğimiz olduğunda ya da müşterimizin kendine göre eksiğini gördüğünde bunu tamamlamak üzere harekete geçmekteyiz.
Araçlarımızın bakım ve sigorta konularında çok hassas bir şekilde davranan şirketimiz bu şekilde müşteri mağdur etmemek adına gerekli olan ilgiyi göstermektedir. Trabzon araç kiralama firması olarak tüm araçlarımızın bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Oluşacak herhangi bir sorunun önüne geçilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Özellikle de şehirlerarası yolculuk yapacak olan kişilerin araçlarının bakımları titiz bir şekilde yapılmaktadır.
Trabzon araç kiralama işleminde aracınızı seçerken aracın üç yaşını geçmediğine dikkat etmekteyiz. Bu durum sadece şehirlerarası yolculuk yapacak kişiler için önemlidir. Bunun dışında araçlar kiralanmadan, emniyet kemerleri, hava yastığı gibi hayat kurtarıcı olan ayrıntılara dikkat edilir, herhangi arıza durumunda o araç kiralanmamaktadır. Çok olası durumlarda başınıza gelebilecek sorunlar içinde yol yardım ekibimiz bulunmaktadır. araç tamir edilebilecek durumda olsa dahi yol yardım ekibimiz sizin yanınıza gelirken yeni bir araç teslim eder ve sorun olan araç sizden alınır. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. Bütün sorumluluk burada tamamen bize ait olmaktadır. sizler yolculuğunuza kalmış olduğunuz yerden devam edebileceksiniz.
Firmamız bu konuda titiz davranmaktadır ve müşterinin memnuniyetini arttırabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daima konforlu ve lüks bir yolculuk sunuyoruz. Araçlarımızın hangisini seçerseniz seçin, mutluluk dolu bir yolculuk yapabileceksiniz.