Kurumsal Kiralama - Trabzon Rent a Car
 Trabzon ilinde yaşayan kişiler ya da burada tatil, işi gibi nedenlerle bulunan kişiler için kurumsal araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Gelişen Araç Filosu
Trabzon oto kiralama firması olarak gelişen bir araç filomuz vardır. Yakın aralıklarla filomuzu güncellemekte ve  yenilerini eklemekteyiz. Değerli müşterilerimize en güvenli ortamda sorunsuz kaskolu araç kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Güvenli ve hızlı rezervasyon yaparken model ve özellik beklentilerinize yanıt verme hedefindeyiz. Oto kiralamak başlı başına önemli bir tercihtir ve bizler bunun bilincinde olarak hizmet veriyoruz.  Trabzon bölgesinde yer alan kişilerin  beklentilerine en iyi şekilde yanıt vererek hızlı çözümler bulmanızı istiyoruz.  Yeni model araçlarımız,  farklı büyüklükte olması nedeniyle ideal sonuçlar almanız için iyi zemin yaratır.
 Minibüs Kiralama
Çok sayda kişi ile  yolculuk yapmanız gerekiyorsa  bu durumda minibüs seçeneklerinden kendi beklentinize uyanları kullanabilirsiniz.  Minibüslerde genel olarak 8+1 kişi ile rahat şekilde seyahat edilebilmektedir. Minibüs araç filomuz da devamlı olarak genişlemektedir. Kiralık minibüs taleplerinizi birkaç adımda giderebilirsiniz. Araç içi donanım bakımıdan minibüslerimiz değişik konforda size sunulur.bu  seçeneklerden hangisini kullanmak istiyorsanız taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Ayrıca minibüs dışında taşıma belgeli aracımız da vardır. çeşitli markalarda bu araçlardan da faydalanabilirsiniz.  Bir diğer ifadeyle seçenek açısından çok sayıda araç türü görülebilir.
Havalimanı Araç Kiralama
Trabzon araç kiralama  firmamıza havalimanı kiralama hizmetleri için taleplerinizi iletebilirsiniz.  Bu işlemlerle havalimanına önceden rezervasyon sonrası gönderim yapılır. Yani başka şehirden Trabzon iline gelince aracınız sizi bekleyecektir.  Bu şekilde hızlı ve kolay şekilde kiralama hizmeti almış olursunuz. Ekip arkadaşımız size gereken teslimatı yaptıktan sonra dilerseniz firmamıza iletmek istediğiniz soruları da söyleyebilirsiniz.
Kiralama Sözleşmesi Önemi
 Firmamızda önemli ve zorunlu bölümlerden biri kiralama sözleşmesi ve bunun içeriğidir. Her müşterimizin sözleşme içeriğini mutlaka ayrıntılı şekilde okumaları ve soruları varsa da bunu firma yetkililerimize iletmeleri gerekmektedir. Bu şekilde içerikte herhangi bir anlaşılmayan bölüm olursa firma yetkilileri kapsamlı şekilde yanıt verecektir. Hizmetlerimizin sağlıklı ve anlaşılır şekilde- belirsizlik olmadan devam edebilmesi için mutlaka sözleşme ve istisna durumlar gibi detayların önemine vurgu yapmak gerekir. Örneğin hangi durumlarda ek ücretler lduğu, gecikme hallerinde neler  olacağı, kasko kapsamı ve ek sürücü gibi detaylar, ücretlere ek olarak ne tür hizmetlerin dahil edildiği ve ne tür taleplerin olabileceği gibi ayrıntılar, sözleşmede yer alabilir. Her ayrıntı önem kazanmaktadır ve sözleşmede  maddeler halinde içerikler vardır.  bu madde içeriklerinin iyi anlaşılması sanılanın aksine çok önemlidir. Çünkü geçici bir araç teslim alındığı ve de  olası kazalarda ya da belirtilen durumların dışında ek olasılıkları da düşünerek hareket etmek gerekir.
Şeffaf Araç Kiralama Hizmeti
Trabzon rent a car firmamızda şeffaf bir politika sürdürülmektedir.  Bunun anlamı, baştan tüm müşterilerimize net şekilde açıklamaların yapılması, karşılıklı çıkarlar doğrultusunda ne tür  prosedür devam ettirildiği gibi ayrıntıların görüşülmesi, kiralama hizmetlerinin tüm sürecinedair hizmet ayrıntılarının görülmesi gibi sıralama yapılabilir. Karşılıklı güven içerisinde hizmetler vermek firmamızın en önemli amaçlarından biridir.
Ek Hizmetler Neler
Araç kiralama hizmetlerimizde ek uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin  bebek koltuğu gerekliyse firmamıza bunu önceden belirtebilir ve ek ücretle  beraber hizmet alabilirsiniz. ayrıca ek sürücü, kış lastiği, ek sigorta, navigasyon gibi hizmetlerden de faydalanarak sürüş keyfinizi daha da artırabilirsiniz. Eğer aracı sizin dışında başka kişilerin kullanma ihtimali varsa önceden bunu belirtmeniz ve kasko dahilinde değerlendirilmesi için firmamıza belirtmeniz gerekmektedir. Aksi hallerde başka kişi  sürerken oluşan kazalarda kaskoa dahil etme durumu yoktur.
Hakkımızda
trabzon oto kiralama