Home / Uncategorized / Trabzon Rent Car ile Oto Kiralama

Trabzon Rent Car ile Oto Kiralama

Trabzon Rent Car ile Oto Kiralama

trabzon jeep kiralama

Kaliteli hizmet alırken uygun fiyat isteyen müşterilerine istedikleri hizmeti uygun fiyatlara sunan Trabzon rent a car firması; hızlı rezervasyon ve 7/24 müşteri hizmetiyle istediğiniz her an araç kiralamanızı sağlıyor.

Firmadaki Araç Özellikleri

trabzon kiralama

Trabzon oto car ayrıcalığı ile kiralamış olduğunuz araçlarımız full kaskoludur ve tüm masrafları kasko karşılamaktadır. Firmamızdan aldığınız araçları piyasayla karşılaştırıldığınızda sınıflarında en ekonomik fiyatlarla sunulduğunu göreceksiniz. Trabzon araç kiralama müşteri memnuniyetini en önce hedef tutarken güler yüzlü personelleriyle size daha kaliteli hizmet sunuyor. Sunduğumuz hizmet sadece personellerimizle değil, araçlarımızın konforuyla, bakımıyla ve düşük kilometreleriyle de hız kesmeden devam ediyor. Trabzon rent car olarak her daim kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda hemen bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabildiğiniz gibi; araç kiralama konusunda, dikkat etmeniz gereken konular kapsamında ve ödeme ücretler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kampanyalarımız

trabzon araç kiralama

Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve gün geçtikçe genişleyen kadromuz ile sizlere kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Türk Hava Yolları ile yolculuk yapan müşterilerimize Trabzon oto kiralama farkı olarak THY uçuş kartınızı gösterdiğiniz takdirde %20’ye varan indirim imkanı sunuyoruz. İş seyahati veya farklı nedenlere Trabzon’a gelen müşterilerimize nevigasyon cihazınızı biz veriyoruz. Ücretsiz navigasyon kampanyası orta ve lüx araçlarımızda geçerlidir ve kiralama süresi en az 1 hafta olmalıdır.

Ülkemizin birliğini beraberliğini bozmak isteyen terör örgütüne karşı canla başla mücadele edip önce vatan sonra bizler için şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize olan borcumuzu ödeyemeyiz fakat ailelerine Trabzon oto kiralama olarak ayrıcalık sunuyoruz. Şehit ailelerine sorgusuz sualsiz %40’a varan indirim sunuyoruz.

Ayrıca yapmış olduğunuz çevrimiçi rezervasyonlarımızda %5 indirim yapıyoruz. Trabzon havalimanından yaptığınız orta ve lüx grup araçlarımızda çevrimiçi %5 indirimi size geri dönüşü müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla olacaktır.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …