Home / Uncategorized / Trabzon Rent A Car Markası

Trabzon Rent A Car Markası

Trabzon Rent A Car Markası

trabzon havalimanı oto kiralama

Yıllardır kalitesinden ödün vermeden trabzon oto kiralama piyasasında kendini kanıtlamış olan Trabzon oto kiramala, sizi hem ekonomik hem de konfor açısından asla yanıltmayacak.

Trabzon Rent A Car

Trabzon araç kiralama piyasasında ön plana çıkan Trabzon oto kiralama size şoförlü ve şoförsüz olarak hizmet sunmaktadır. Sizin tercihlerinize göre hizmet kalitesinde değişim yapan ve hizmetlerinde yeniliklere açık olan bu firmanın

trabzon havalimanı rent a car

Trabzon Havalimanı Rent A Car veya Trabzon Havalimanı oto kiralama bölümlerinde de acentası bulunmaktadır. Araç filosundan bahsedecek olursak ekonomik ve orta sınıflı araçlar, Lüx sınıf araçlar, Suv sınıf araçlar ve minibüs VIP araçlar ile tercih ve zevklerinize göre veya ihtiyacınız olan araç tipine göre hizmet verilmektedir. Filosunda sayılan 5 sınıf araçları ile 7/24 hizmete de açık. Günlük kiralama veya uzun süreli kiralamalar için 6 aydan başlayan ve 47 aya kadar da süren zaman dilimlerinde hizmet vermektedirler. Bu hizmette ise arabanın bakım ve masrafı Trabzon Rent A Car’a ait olup, sizi vergi vs. ile de uğraştırmamaktır. Aracınızın bakımı yapıldığı sırada ise size başka bir araç temin edilmektedir. Özel transfer hizmeti de sunmakta olan ve Trabzon rent a car piyasasında adını gün geçtikçe zirveye çalışıyor. Ayrıca internet adresinden canlı destek sunan Trabzon rent a car, sorularınıza anında ve içtenlikle cevap vermektedir.

trabzon kiralama

Bunlarla birlikte bavul ve tercüman hizmetleri de bulunmaktadır. İnternet veya telefon üzerinden de rezervasyon yaptırıp, istekleriniz doğrultusunda bavul, tercüman, hangi aracı istediğiniz, şoför isteyip istemediğiniz, aracı nerden almak istediğiniz konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız. İstediğiniz yere istediğiniz araç ve istediğiniz özellikler ile getirilip bırakılmaktadır. İster uzun seyahatleriniz için ister kısa seyahatleriniz için ihtiyacınıza göre araç temini yapılmaktadır.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …