Home / Uncategorized / Trabzon Oto Kiralama’da Sigortanın Önemi

Trabzon Oto Kiralama’da Sigortanın Önemi

Trabzon oto kiralama firmaları arasında faaliyet gösteren şirketimiz, müşterilerimizin hayatlarını ve sigorta haklarını önemsemektedir. Sizin de Trabzon’da araç kiralama işlemi yapacağınızda, dikkat etmeniz gereken en önemli ve ilk husus; sigorta acentesinin kişisel otomobil politikasını kapsayıp kapsamadığıdır. Çünkü herhangi bir kaza anında maddi kayıplar yaşanırsa, kiraladığınız araç sigorta kapsamında ise masraflar sigorta acentesi tarafından karşılanır. Aksi durumda ise yolculuğa başlamadan önce rent a car firmasından kiraladığınız araçta sigorta yok ise tüm maddi kayıpları siz karşılamak zorunda kalırsınız.

Araç kiralama Trabzon ili için araştırma yaparken, firmanın araçlarının sigorta kapsamında olup olmadığını muhakkak sorun. Ayrıca ilgili otomobile dair gerekli belgeler tarafınıza sunulmuyorsa veya evraklar zaman aşımına uğradıysa, söz konusu aracı kiralamaktan vazgeçin. Mutlaka müşteri memnuniyet önceliği politikasına bağlı olan ve güvenilir bir hizmet sunan rent a car şirketinden kiralama işlemi yapın. Bu kapsamda, yasal zorunluluk olan araç sigortasını mecburiyetten ziyade gereklilik olarak gören rent a car firmamızı, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi söylemeliyiz.

Trabzon Oto Kiralama’da Sigortanın Önemi

Müşterilerimizin, firmamıza güvenerek ihtiyaçları doğrultusunda firmamız bünyesinden araç kiralama yapmalarının en büyük sebebi; kişilerin sigorta haklarını önemsiyor olmamızdır. Firmamıza gelerek oto kiralama opsiyonundan yararlanmak istediğini belirten her müşterimize, öncelikle seçtiği araca dair sigorta evraklarını mutlaka gösteriyoruz. Böylece müşteri, güvenli bir şekilde yola çıkarak maddi hasarlar haricinde hem kendi canını, hem de ailesinin ve sevdiklerinin sağlığını güvence altına almış oluyor.

Trabzon oto kiralama filomuzdaki araçların rutin bakım ve kontrolleri dışında sigortaları da düzenli periyotlarla kontrol edilmektedir. Hem uygun fiyatlı, hem de güvenilir hizmet anlayışıyla firmamız bünyesindeki Trabzon kiralık oto fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Kaynak : https://www.trabzonotokiralama.org/

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …