Home / Uncategorized / Trabzon oto kiralama şirketleri

Trabzon oto kiralama şirketleri

Trabzon oto kiralama şirketleri

Trabzon oto kiralama şirketleri

trabzon oto kiralama şirketleri Geniş bir yelpazeye yayılan trabzon oto kiralama firmamızda kiralayacağınız her aracın bakımı tam zamanında ve yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. şehri turizm açısından ciddi bir öneme sahiptir. Bölgedeki turistik yerler uzungöl , ayder yaylası , sümela manastırı , ovit dağı , maçka deres, ve daha sayamadığımız bir çok bölge yeşilin doğa ile buluştuğu doğu karadeniz bölgesindedir. İhtiyaç olarak araç kiralama ‘nın her dönem yaz , kış ihtiyaç haline geldiği trabzon şehrinde firmamızdan havalimanına veya şehir merkezinde bulunan otelinize herhangi bir ek ücret ödemeden 24 saat boyunca araç teslim alabilirsiniz. Kiralayacağınız aracın full kaskolu olmasına önem gösterin. Çünkü full kaskolu diye verilen araçlar genelde bir takım oto kiralama firmaları tarafından sözlü olarak beyan edilen full kasko gerçeği herhangi bir kaza sonucunda mini hasar sigortası , yatma ücreti vb, gibi ücretler talep edilmektedir. trabzon oto kiralama olarak müşterilerimize sunduğumuz bütün araçlar içni full kasko garantisi herhangi bir kaza durumunda hiç bir ek ücret talep etmemekteyiz.

trabzon oto kiralama olarak trabzon havalimanı , trabzon şehir merkezi , samsun havalimanı , ankara havalimanı ofislerinde faaliyet göstermekteyiz.

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Kiraladığınız veya kiralayacağınız bütün araçlarımızın periyodik bakımları yetkili servisler tarafından yapılmakta olup dilendiği zaman müşterilerimize detaylı bilgi sunulmaktadır. trabzon oto kiralama firmamızdan araç kiralama işlemlerinizi kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz. Yurt dışından sezonda trabzon’a gelecek olan gurbetçi yolcularımız için erken rezervasyon sistemimiz oluşturulmuştur . Web sitemizden online olarak rezervasyon yapabilir trabzon oto kiralama olarak dilediği tarihde dilediği sürece araç kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ön ödeme koşulumuz yaz ayları için geçerli olup herhangi bir rezervasyon iptali işleminde yapılan ön ödeme geri iade edilmemektedir.

trabzon airport shuttle

trabzon oto kiralama şirketleri araç kiralama firmamzıdaki araçlar minimum standartlar hiç bir zaman göz önünde bulundurulmayıp maksimum standartlar dikkate alınmaktadır. Firmamızda maksimum her araç en fazla 2 yıl ve daha genç yaştadır. Firmamızın geniş araç filosundan sizde kendine en uygun olanını seçebilir kaliteli hizmeti ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …