Home / Uncategorized / trabzon oto kiralama firmaları

trabzon oto kiralama firmaları

VIP KARADENİZ – Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Havaalanı Transfer

Rent a Car Hizmeti yurt dışında başlamış, kullanıcıların araç satın alamadıkları durumlarda kısa ya da uzun süre araç kullanabilmelerine aracı olan bir hizmettir. Kısa bir sürede Türkiye’ye de giren oto kiralama hizmetleri, önce küçük acentelerle başlamış, turizm firmalarının yan uygulaması olarak varlığını sürdürmüştür. Günümüzde başlı başına bir sektör haline gelen araç kiralama, firmaların titizlikle çalışmasını gerektiren önemli bir sektördür. Müşteri memnuniyeti anlayışının önemli olduğu oto kiralama hizmetinde kullanılan araçların yeniliği ve bakımlarının tam ve eksiksiz yapılmış olması da önemlidir. Trabzon bölgesi oto kiralama hizmetleri açısından yaşayanların varlık ve refah seviyelerinin yükselmesine bağlı olarak artış göstermiştir. Zekiliği ve uyanıklığıyla bilinen Trabzon insanı, kendisine bir araç almanın maliyetlerini kiralama hizmetleriyle kıyaslayarak, kiralamanın uygun maliyetleri ve üzerine yüklenen ekstra yükleri azaltması açısından bu hizmete yönelmektedirler. Günlük ihtiyaçların yanı sıra, oto kiralama hizmeti, iş yerleri ve şehre ziyarete gelen iş adamları tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Trabzon Oto Kiralama açısından etkin bir bölge olarak adlandırılabilir.

KAMPANYALARIMIZLA DESTEKLİYORUZ

trabzon caravelle kiralama

Müşterisinin memnuniyetini her şeyin önünde tutan VIP Karadeniz Oto Kiralama oluşturduğu kampanyalarla da fark yaratıyor. Lüks grup araçlarda THY ile uçan müşterilerine %20 indirim uygulayan VIP Karadeniz Oto Kiralama ayrıca, şehir dışından gelen ziyaretler için araçlara Navigasyon temin de ediyor. Şehit ailelerini de unutmayan VIP Karadeniz Oto Kiralama, şehit yakınlarına %40 indirim uyguluyor. Online rezervasyonlarınızda %5 indirim olanağı sunarken, alternatif turlarla müşterisine keyifli tatil olanakları sunuyor. Ekonomik ve Orta Sınıf Araç Kiralama Hizmetinde kredi kartı zorunluluğu getirmeyen firma, tüm uygulamalarıyla müşterisini memnun etme hedefine biraz daha yaklaşıyor. Trabzon Rent a Car firmaları içinde en yenilikçi çözümlere sahip firma, kampanyalarıyla da öncü oluyor.

KALİTE BİZİM İŞİMİZ

trabzon oto kiralama

Tüm araçlarında en yeniyi tercih eden VIP Karadeniz Oto Kiralama, bakımlarını düzenli yaptırdıkları, düşük kilometre kullanımlı filosuyla da göz dolduruyor. Trabzon Araç Kiralama firmaları içerisinde tüm çözümleriyle bir adım öne çıkan VIP Karadeniz Oto Kiralamanın hedefi en uygun fiyatları sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlayan araçları temin edebilmektir.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …