Home / Uncategorized / Trabzon Oto Kiralama Dünyası

Trabzon Oto Kiralama Dünyası

Trabzon Oto Kiralama Dünyası

trabzon oto kiralama

Sektörün sayılı firmalarından olan ve Trabzon araç kiralama işi yapan firmamız, müşterilerimize güven ve konfor sağlamak adına durmadan çalışan profesyonel bir kadroya sahiptir. Alanında uzmanlaşmış çalışanlarıyla daima daha iyiyi hedefleyen takım arkadaşlarımızla doğru politika ve yatırımlar ile ileri gelen Trabzon rent a car firması olma yolunda ilerlemekteyiz.

Trabzon Rent a Car Hizmetleri

trabzon duster kiralama

Trabzon araç kiralama firmamız yalnızca özel gezilerinizde araç kiralama hizmeti vermekle kalmaz aynı zamanda tur organizasyonlarınızda da sizlere araç temini yapmaktan gurur duya. Karadeniz’in en güzel, gezilip görülmesi gereken muhteşem doğa harikası mekânlarını görmeniz için VIP Karadeniz – Trabzon oto kiralama firması olarak bizler size araç kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyarız. İster kendi şoförlüğünüz ile isterseniz firmamızdan sağlanacak özel şoförünüz ile muhteşem gezi turları düzenleyebilirsiniz. Trabzon ili başta olmak üzere çevre illere de araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Trabzon oto kiralama hizmetimizde ayrıca özel şoför temini de yapmaktayız. Özellikle Doğu Karadeniz turlarınızda yalnızca özel şoförlerimiz eşliğinde olmak kaydıyla Batum gezileri de yapabilirsiniz.

trabzon oto kiralama

Trabzon rent a car firması olarak bizler müşterilerimize özel araç kiralama hizmeti yanı sıra bir de düzenlediğimiz tur ve organizasyon paketleri içerisinde araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu paketlerimizi isterseniz özel şoför dâhil edilmiş şekliyle de seçebilirsiniz. İnternet sitemizden tur paketlerimize göz atabilir ve de çevrimiçi rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik çevrimiçi rezervasyon size yüzde 5 indirim kazandıracaktır. Online rezervasyon yaptığınız her araç için ekibimiz size yüzde beş indirim ile dönüş yapacaktır.

trabzon araç kiralama

Trabzon araç kiralama işi hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı. VIP Karadeniz – Trabzon oto kiralama firması her türlü ekonomik güvenilir araç kiralama hizmetini müşterilerimize vermektedir.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …