Home / Uncategorized / Trabzon Oto Kiralama da Bir Marka

Trabzon Oto Kiralama da Bir Marka

Trabzon Oto Kiralama da Bir Marka

trabzon oto kiralama

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması amacıyla prosedürü bir kenara bırakan hayatınıza kolaylık sağlayacak hizmetler Trabzon Oto Kiralama da! Kredi kartı kullanmayan müşteriler işte sizin için en uygun adrestesiniz. Sizlere kredi kartı kullanmadan araç kiralama imkânı sunuyoruz. 7/24 saat hizmet anlayışımızla daha iyiye ulaşmak için zaman kavramını ortadan kaldırıp size istediğiniz her an hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Nasıl Mı?

trabzon kiralık araç

Trabzon rent a car ayrıcalığı ile seçenekleri çoğaltıp fiyatları düşürerek size imkânlarımız dâhilinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Fiyatları piyasanın altına çekmesine rağmen hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutan Trabzon oto kiralama rakip firmaların aksine geleceğe yönelik planlar yaparak en güzel hizmetleri sunmaya devam ediyor. Yeniliklere daima açık olan prensibimiz bize araçlarımızı da daima yeni ve doğru yatırımlarla dinamik tutma yoluna götürdü. Amaçlarımızdan bir diğeri ise yurdumuzun cenneti Doğu Karadeniz’i sizlere tanıtmak. Trabzon araç kiralama kapsamında katılmış olduğunuz turlarda bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olurken, konusunda uzman şoförlerimiz ile VİP konaklama, ulaşım imkânlarından faydalanırken mutluluğunuzu paylaşma imkanı buluruz.

Koşullarımız Nelerdir?

trabzon oto kiralama

Trabzon araç kiralama ile firmamızdan kiralayacağınız aracın en az süreli olanı 24 saattir. Firmadan kiralanmış olan aracın yapmış olduğu kural ihlalleri sonucunda oluşan trafik cezaları, mobese kayıtları ile oluşmuş farklı cezalar kiralayan kişiye aittir. Firmamız bu konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer 26 yaşını tamamlamışsanız araç kiralamak için Trabzon oto kiralama merkezine gelebilirsiniz. Bunun yanında araç kiralayacak kişinin en az süreyle 2 yıl aktif durumda bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için ise nakit depozito bırakarak araç kiralamaları mümkün kılınıyor. Araç kiralama süresi bitip aracı teslim alırken de bırakılan depozito tutarını yine nakit olarak elden teslim ediyoruz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …