Home / Uncategorized / trabzon oto kiralama acenta

trabzon oto kiralama acenta

Trabzon Oto Kiralama

trabzon araç kiralama

Trabzon oto kiralama özel günlerinizde de yanınızda. Trabzon rent a car hizmeti veren sayılı ve seçkin firmalarından biri olan Trabzon oto kiralama uygun fiyatları, son model ve klasik otomobillerden oluşan geniş araç filosu, deneyimli ve güler yüzlü personeli ve kasko desteğiyle her türlü özel gününüzde müşterilerine araç hizmeti vermektedir. Düğün ve nişan törenlerine uygun şoförlü kiralık araç desteği de mevcuttur. Kiralanan araçlar şoför desteği ile birlikte yurt dışı seyahatlerinizde de destek vermektedir.

Trabzon Rent a Car Avantajları

trabzon kiralama

Trabzon rent a car 7-24 piyasa fiyat analizi yaparak piyasadaki en düşük fiyat üzerinden hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun olacak şekilde farklı model ve yaşta araçlarımız mevcuttur. Kiralamış olduğunuz araçlar her türlü rizikoya karşı kasko güvencesi altındadır. Bu sebeple gerçekleşecek her hangi bir kazada müşterilerimizden ücret talep edilmemektedir. Kiralama işleminden sonra başınıza gelecek kazalarda kaza raporunun tutulmasının ardından müşterilerimize yeni araçlar tahsis edilmektedir. Bu sebeple her hangi bir hak kaybı söz konusu olmamaktadır. Kiralayacağınız araçların bakımları yetkili servisler tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır. Araçlarımız kaskonun yanı sıra hırsızlık, yangın ve deprem sigortalarına karşıda sigortalanmaktadır.

trabzon oto kiralama

Online olarak günün her saati internet sitemiz üzerinden araç rezervasyonu yapma imkânınız mevcuttur. Online yapılan rezervasyonlarda yüzde beş oranında indirim uygulanmaktadır. Araçlarımızın minimum 24 saat süre ile kiralanmaktadır. Trabzon oto kiralama Karadeniz’in gözde şehirlerinden biri olan Trabzon’un yanı sıra Rize, Gümüşhane ve Giresun’da da hizmet vermektedir. Karadeniz turlarınızın sırasında uğrayabileceğiniz her adreste Trabzon oto kiralama güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Trabzon araç kiralama işlemlerinizde ödemeler için kredi kartı gerekmemektedir. Trabzon rent a car hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerin ekonomi ve orta seviye sınıfından otomobil kiralamaları ve şartları sağlamaları durumunda kredi kartları bulunmamadan da araç kiralama hizmeti sunulabilmektedir.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …