Home / Uncategorized / Trabzon Kredi Kartsız Oto Kiralama

Trabzon Kredi Kartsız Oto Kiralama

Trabzon Kredi Kartsız Oto Kiralama

Trabzon Kredi Kartsız Oto Kiralama

Gelişen teknolojinin faydalarından yararlanarak son model araçlar ile trabzon oto kiralama sektöründe hak ettiği konuma gelen firmamızda , kiraladığınız araçlar ile konforlu bir şekilde seyahat edeceksiniz. Turizm’in karadeniz bölgesindeki anlam ve önemi türkiye standartlarında çok büyük olmakla beraber genellikle yurt dışında bulunan ve yaz aylarında ülkemize gelen misafirlerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek amacıyla fiyatları olabildiğince ekonomik tutmaktayız. trabzon kredi kartsız oto kiralama olarak araç kiralama sektöründe zorunlu hale getirilmiş bu kavramı tam anlamıyla ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca firmamızda havalimanına yedi gün yirmidört saat ücretsiz araç teslimi yapılmaktadır. Trabzon oto kiralama olarak firmamız 2006 yılından bu güne kadar daima müşteri memnuniyeti için çalışmakta olup esnaf mantığı ile ilerlemektedir.

Trabzon kredi kartsız araç kiralama Firmamızdan kiralayacağınız araçlar tam anlamıyla kasko ile donatılmış olup herhangi bir kaza sonrası kiralayıcıdan extra hiç bir ücret talep edilmemektedir. Muhafiyet sigorta fiyatlarımız araç grubuna göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik gruplar için günlük 8 TL orta gruplar için günlük 15 TL üst gruplar için günlük 25 TL olup isteğinize göre kiralama sözleşmenize eklenmektedir.

trabzon car rental airport

Trabzon kredi kartsız araç kiralama farkını bizimle yaşayın. Kredi kartsız araç kiralamak için belirli koşullar bulunmaktadır. Yurt dışından gelen müşterilerimiz nakit depozito bırakabilir yurt içi müşterilerimizin de kamu personeli olma zorunluluğu bulunmaktadır. trabzon oto kiralama olarak havalimanına veya şehir merkezindeki ofisinize hiç bir ek ücret istemeksizin araçlarınızı teslim etmekteyiz.

VIP Karadeniz Trabzon Oto Kiralama ‘dan kiralayacağınız araçların periyodik bakımları tamamen yetkili serviste yapılmış olup kiralama sürecinizde önceden belirtmeniz halinde evraklar halinde sizlere sunulmaktadır. trabzon ucuz oto kiralama firmamızda trabzon kredi kartsız oto kiralama senet karşılığı araç kiralama işlemi yapılmamaktadır.

trabzon oto kiralama

Trabzon oto kiralamaKaradeniz bölgesinin turizm açısındaki farkındalığını yaşatmak amacıyla istenilen bölgeye her saat ulaşım sorunu olduğundan dolayı araç kiralama işlemi yapmanız tatilinizi daha keyifli hale getirecektir. trabzon kredi kartsız oto kiralama Gerek uzungöl gerek ayder yaylası veya farklı organizasyonlarınız için sevdikleriniz ile geldiğiniz şehrimizde araçlarımız ile bölgenin tarihi zenginleri ile donatılmış mekanlarını gezerken gece ve gündüz yedi gün yirmi dört saat bir telefon kadar yakınınızdayız.

Trabzon kredi kartsız oto kiralama Dilerseniz araç kiralama’nın yanı sıra tur organizasyonlarınız ilede bizi tercih edebilirsiniz. Tur organizasyon fiyatlarımız için sayfamıza göz atabilirsiniz. Rotanız neresi olursa olsun uğrayacağınız ilk yer VIP Karadeniz trabzon oto kiralama olsun.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …