Home / Uncategorized / Trabzon Havaalanı Transfer

Trabzon Havaalanı Transfer

Trabzon Havaalanı Transfer

Trabzon Havaalanı Transfer

trabzon havaalanı transfer ile kaliteli hizmet ve konusunda uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Peki Neden Transfer Hizmeti Almalıyım ?

Hiç düşündünüz mü ? Yorucu bir uçuştan sonra otelinize veya evinize rahat ve güvenli bir şekilde seyahat ederken kendinizi özel hissedebileceğinizi. Yada ailecek ayrıldığınız tatilinizi yolculuk esnasında yorgun düşerek tam anlamıyla keyif alamayacağınızı. Turizm sektörün’deki bir çok firma transfer hizmeti sunmaktadır. Fakat transfer hizmetine farklı bir anlayış ile siz değerli müşterilerimize hizmet için bu yola çıktık. Binlerce müşteri portföy’ü ile trabzon havaalanı transfer Trabzon havalimanı’ndan gerek otelinize gerek çevre illere gerekse evinize her daim güvenle ulaşmanızı sağladık.

trabzon havaalanı transfer

trabzon havalimanı transfer

Transfer Ücretleri

trabzon havaalanı transfer Gerçekleştireceğiniz transfer işlemlerinizde fiyatları olabildiğince düşük tutarak halk’a hizmet olarak tek düşüncemiz daima kaliteli müşteri portföyü geniş çaplı bir yelpaze içerisinde düzenli işleyiş göstermekti. Sonuç olarak konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile haftanın yedi günü yirmidört saat bir telefon kadar yakınınızda olarak gerek trabzon havalimanı’ndan gerekse çevre şehirlerde bulunan havalimanı , otel veya evinizden transfer işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirdik.

Şöförlere Güvenebilirmiyiz ?

trabzon havaalanı transfer Güvenle seyahat edebilmeniz açısından Turizm sektörünün VIP Locas’ı olarak adlandırılan Transfer işlemlerinizde sizlere sağlayacağımız şoför arkadaşlarımız , sizlerle tanışmadan önce 3 aylık bir eğitim sürecinden geçerek hizmet vermektedir.

Şoförlerinize Ne Gibi Dersler Sunmaktasınız ?

trabzon shuttle

Şöförlerimiz önce sizlere karşı son derecede kibar bir yaklaşım sergileyebilmeleri adından diksiyonları değerlendirilerek eğitime tabi tutulmaktadırlar. Bunun yanı sıra uzun yol deneyimleri araştırılıp , yolculuk esnasında sizlerin isteklerinize göre firma prensiplerimiz çerçevesinde hareket etmektedirler. Binek grubu , orta grup ve lüx grupta sizi karşılama sürecinde kapınızı açmaktan yolculuğunuz esnasında araçta bulundurması gereken gazete , su , dergi , kitap vb. ekipmanları ile görev yapmaktadırlar.

trabzon airport shuttle

Turizm sektörün’de kısa sürede büyük adımları güvenli bir şekilde atarak genç ve disiplinli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet bizlere mutluluktur.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …