Home / Uncategorized / Trabzon Güvenilir Rent A Car

Trabzon Güvenilir Rent A Car

Trabzon Güvenilir Rent A Car

En güvenilir oto kiralama şirketlerinden Vip Karadeniz, kesin müşteri memnuniyeti ile araç kiralamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yılların en çok araç kiralayan firmalarından Trabzon araç kiralama yeni araçları ve güvenilir hizmeti ile herkesin tercih etmesi gereken bir şirket. Birçok insan tatil yapmak amacıyla en güzel yerlerden birisi olan Trabzon’a gidiyor. En güvenilir turizm şirketlerinden bir tanesi olan Trabzon oto kiralama, sizlere verdiği kaliteli hizmet ile işini en iyi yapan firmalardan bir tanesi. Tatile gittiğiniz zaman toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine bizlerden bir araç kiralayarak sizde rahat bir şekilde kendi aracınız ile seyahat edebilir ve dolaşabilirsiniz. Kilometre sınırı olmayan araçlarda haftalık ve aylık kiralama seçenekleri mevcut.

Şirketin en iyi kampanyalarından bir tanesi bir hafta araç kiraladığınız takdirde altı günlük ücret ödüyorsunuz. Ayrıca araçların tamamı kaskoludur. Araçlar kaskolu olduğu için araç sizdeyken başına gelecek bir kaza veya hasar sonucunda yapmanız gereken tek şey rapor tutmak. Rapor tuttuktan sonra araçlarımızın hasarlarının tamamını kasko şirketi ödüyor. Sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Araç kiralaması yaptıktan sonra mağdur olan birçok insan vardır. Ancak bizler Trabzon rent a car olarak sizlere en uygun fiyatlara en güvenilir hizmetleri veriyoruz.

 

Kendilerini müşterilerini mağdur etmeye adamış birçok firma mevcut. Sizlere kaskolu denilerek kiralanan araçların daha sonra bir kaza veya hasar durumunda kaskosuz olduğu söyleniyor. Firma aracın hasarının tamamını sizlerden karşılıyor. Bu şekilde dolandırılan birçok insan olmasına rağmen biz firma olarak sizlerin memnuniyetine önem veriyoruz. Yani bizim araçlarımızın tamamı kaskolu ve tamamen sizlerin rahatlığınıza göre ayarlandı. Yurt dışından tatile gelen insanlar da uygun fiyatlar ile araç kiralamak istiyor. Tam burada biz devreye girerek sizlere uygun fiyatlar ile son model araçlar veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek en kısa sürede araç kiralayabilirsiniz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …