Home / Uncategorized / trabzon car rental

trabzon car rental

VIP KARADENİZ OTO KİRALAMA

trabzon airport shuttle

Rent a Car hizmeti turizm ihtiyaçlarının artması, ülkeye turistlerin gelmesiyle gelişmiş ve Türkiye koşullarında herkesin tercih ettiği bir hizmet haline zaman içerisinde gelmiştir. Oto kiralama yurt dışında başlayan bir hizmet olduğu için, Türk araç kullanıcıları için kurumsal firmaların ortaya çıkması geçtiğimiz son on yıl içerisinde gerçekleşmiştir. Bundan öncesinde küçük firmaların ve bir iki araca sahip olanların oto kiralama hizmeti verdiği sektör, kurumsal firmaların ortaya çıkmasıyla yeni bir ivme kazanmıştır. Trabzon Oto Kiralama firmaları açısından da durum bundan farklı değildir. Devlet tarafından belli prosedürlerin ve belli standartların getirildiği araç kiralama hizmetleri, kurumsallığın önem arz ettiği yapısıyla bir sektör konumuna gelmiştir. Araç kiralamada belli standartların gerekliliği, küçük firmaları sektörde tutunamaz hale getirmiş, sürekli yenilenmesi gereken filo ihtiyacını, yetiştirilmesi gereken uzman personel sayısını tutturamadığı için bu küçük firmalar yavaş yavaş kaybolmuşlardır. Kurumsallaşmanın önemini kurulduğu ilk günden beri bilen VIP Karadeniz Oto Kiralama, Trabzon Oto Kiralama firmaları içerisinden de bu yönüyle bir adım öndedir.

SİZİN İÇİN TURLAR DÜZENLİYORUZ

rent a car trabzon

Faaliyet alanında her daim büyümeyi hedefleyen VIP Karadeniz Oto Kiralama, tur organizasyonları düzenleyerek araç kiralama sektöründeki çıtasını bir kademe daha yukarı taşımaktadır. Tur paket seçenekleri, değişken ve tamamen size özel hazırlanmış olan tur organizasyonlarımızla; Ayder yaylasının eşsiz doğasının tadını çıkarabilir, Uzungöl’de romantik dakikalar geçirebilir, Sümela Manastırı’nda tarih ve kültürle buluşabilir, Batum’da farklı kültürleri keşfedebilirsiniz. Tur paket seçenekleriyle isterseniz tur süresini uzatabilir veya kısaltabilir, görmek istediğiniz yer çeşitliliğinin tek bir noktayla kalmamasını sağlayabilirsiniz. Bölgeyi çok iyi bilen şoförlerimiz size götürmekle kalmıyor, bölgedeki tüm gezinizi organize de edebiliyor. Bizim tarafımızdan düzenlenen bu turlara katılmak istemezseniz, Rent a Car seçeneklerimizden birisini kullanarak kendi aracınızla şahane bir Trabzon deneyimi yaşayabilirsiniz. Trabzon Rent a Car firmaları içerisinde yeri tartışılmaz olarak ilk sırada olan VIP Karadeniz Trabzon Oto Kiralama hizmet seçenekleriyle de müşterilerinin memnuniyetini garanti ediyor.

7/24 REZERVASYON

trabzon oto kiralama

İnternet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli rezervasyon işlemi yapabileceğiniz gibi, sizin için 7 gün 24 saat çalışan müşteri temsilcilerimizle de irtibata geçebilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından Trabzon Araç Kiralama firmaları arasında lider olan VIP Karadeniz Oto Kiralama, istediğiniz aracı istediğiniz saat ve yerde size teslim edebiliyor.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …