Home / Uncategorized / Trabzon Araç Kiralama Markası

Trabzon Araç Kiralama Markası

Trabzon Araç Kiralama Markası

trabzon otomatik vites oto kiralama

Trabzon rent car firması 2001’den bu güne kadar müşteri memnuniyetini esas alan, kalite, konfor, daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Kredi kartsız araç kiralama imkânı sunan firmamız size ve araçlarına olan güveniyle dikkat çekiyor. Elden vermiş olduğunuz depozito tutarı aracı teslim ederken yine elden teslim edilmektedir. Araçları piyasa altındaki uygun fiyat ve full kaskolarıyla hizmete sunulmaktadır.

Kiralama Şartları

trabzon rent a car

Firmamızdan kiralamış olduğunuz her araç için ödenen kasko bedeli, kdv, hırsızlık sigortası veya olağandışı yani yangın ve deprem sigortası gibi sigortalar dahil olup cwd sigortası hariç tutulmaktadır. Trabzon araç kiralama ile kiralamış olduğunuz araçların deposu full olarak teslim alınır ve teslim edilirken de araç deposu full olarak teslim edilmelidir. Firmamız alkollü ve uyuşturucu sebebiyle yapılan kazalar dışında tüm kazaların masraflarını kasko aracılığıyla karşılamaktadır. Uyuşturucu ve alkol sebebiyle yapılan kazalar dahil olmak üzere kullanıcının kendi hatası sonucunda oluşan trafik kazaları da kiralayıcıya aittir. Firmamız bu konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Firmamızla yaptığınız sözleşmede araç kullanıcısı tek kişi olarak sözleşme yapılmaktadır. Ek sürücü için 6 TL ücret yansıtılır ve bu günlük hesaplanır. Ayrıca

trabzon oto kiralamaTrabzon oto kiralamadan kiralamış olduğunuz aracı teslim aldığınız noktada teslim etmeniz gerekmektedir. Şehir dışında teslim etmek isteyen müşterilerimizden drop ücreti talep etmek durumundayız. Ücret tek yön olarak belirlenir. Drop ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini esas aldığı için size aracı kullanmadan değil aracı kullandıktan sonra ödeme yapmanızı sağlar. Aracı teslim ederken kira ödemesi tam olarak alınır. Doğu karadenizi tanıtma amacıyla oluşturulan turlarımızda ise tüm sorumluluk şoförlerimize aittir ve müşteriye hiçbir sorumluluk yüklenmez.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …