Home / Uncategorized / Trabzon araç kiralama hizmeti

Trabzon araç kiralama hizmeti

Trabzon araç kiralama hizmeti

Trabzon araç kiralama hizmeti

Hemen hemen herkes belli zamanlarda bir araca ihtiyaç duymaktadır. Araç kiralama veya filo kiralama satın almaktan çok daha ucuza gelmektedir. Aracın satın alma bedeli, kasko fiyatı, MTV, Trafik Sigortası, periyodik bakım masrafları ve daha birçok masrafı ödemek durumunda kalırsınız. Araç kiraladığınızda ise istediğiniz gün kadar sadece kiralama bedeli ödersiniz. Bunun dışında yakıt masrafınız olur. Dizel bir araba kiralayarak bu masrafı da mümkün olduğunca azaltmanız mümkündür. Trabzon oto kiralama firmaları içerisinde en kaliteli hizmeti sunan firma VIP Karadeniz’dir. Araç çeşitliliği, güler yüzlü personel ve uygun fiyat garantisi ile Trabzon’da oldukça sık tercih edilmektedir. Periyodik bakım ve diğer masrafları ödemeden günlük araç kiralayabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda uzun dönem araç kiralama işlemlerinde de uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

Trabzon Araç Kiralama

trabzon oto kiralama firmaları

Filo kiralama da yapabileceğiniz VIP Karadeniz’de araç ihtiyacınızı kısa süre içerisinde çözebilir ve aynı gün içerisinde aracınızı kiralayabilirsiniz. Trabzon araç kiralama hizmeti veren VIP Karadeniz, rezervasyon sistemi ile de müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Dilerseniz tur ve organizasyonlar için de firma ile iletişime geçebilir ve araç ihtiyacınızı kısa süre içerisinde uygun fiyatla karşılayabilirsiniz. Aracı minimum 1 gün yani 24 saat kiralamanız mümkündür. Bundan daha kısa bir süre için ne yazık ki araba kiralayamıyorsunuz. Maksimum kiralayabileceğiniz süre ise tamamen size bağlıdır. Aylık veya 3 aylık şekilde VIP Karadeniz’den araç kiralayabilirsiniz. Uzun dönem oto kiralama işlemleri için firma ile iletişime geçebilir ve uygun fiyattan yararlanarak araç kiralayabilirsiniz. VIP Karadeniz’den kiralayacağınız araçların hepsi full kaskoludur ve herhangi bir masraf oluşması durumunda aracın masrafları kasko tarafından karşılanmaktadır.

trabzon oto kiralama

Trabzon rent a car firmaları içerisinde kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …