Home / Uncategorized / Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Araç kiralama sektöründe kısa bir sürede müşteri portföyü ile geniş bir yelpaze çerçevesinde hareket eden VIP Karadeniz Trabzon Oto Kiralama , karadenizin doğal güzelliklerinin yanı sıra turizm açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Trabzon ve çevre illerde bulunan tarihi yerler konusunda deneyimli personelleri ile tur organizasyon veya şöförlü araç gezilerinizde yeşilin her tonunun doğaya savrulduğu bir ortamda , adeta huzuru yaşayacaksınız. Turizm sektörün de ülke genelinde ciddi bir konuma sahip olan Trabzon’da araç kiralama işinizi üstlenmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Neden Biz ?

2001 Yıl’ından bu güne daima müşteri memnuniyeti için çalışan firmamızda ; trabzon araç kiralama avantajları günümüze kadar daima uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli hizmet ile ön plan’a gelmeye özen gösterdik. Maddi kazançar yerine Trabzon’un turizm bölgesi adına gerek oto kiralama gerekse tur organizasyonları mız da tam anlamıyla turizm bölgesine yakışır şekilde hareket etmeye çalıştık.

trabzon araç kiralama avantajları

2001 Yıl’ından Günümüz’e trabzon araç kiralama avantajları

Bölgenin potansiyel turizm sektöründe yaylaların , tarihi mekanları’n turizm açısından önemli olan yerler hakkında detaylı bilgi ve birikimimizle oto kiralama sektöründe faaliyet ile başladığımız bu sektörde zamanla daha iyi olma yolunda kararlı ve emin adımlar atarak karadeniz tur organizasyonu hizmetimizi başlattık.

Neden Araç Kiralamalıyım ?

trabzon car rental airport

trabzon araç kiralama avantajları Bölgede’ki birbirine yakın mesafede olan turizm alanları için günün her saati dolmuş ve otobüslerin uygunluk durumu malesef olmamaktadır. Bu nedenle bir araçla gezip bölge hakkında bilgi sahibi olmanızda ciddi anlamda fayda bulunmaktadır. Bu gibi aktiviteler için ve bölgeyi daha yakından tanıyabilmeniz için Şöförlü araç kiralama ve Tur organizasyonu hizmetimizi başlattık.

Araçlar ve Kasko

trabzon havalimanı oto kiralama

Bildiğiniz üzere her ne kadar bu sektörde profesyonel anlamda faaliyet gösteren firma bulunsa da malesef Turizm sektörü bir takım insanlar’ın kendini bilmez davranışları yüzünden zarar görmektedir. Kiraladığınız veya Kiralayacağınız aracın full kaskolu olup olmadığını kiralama işlemi yaparken mutlaka sormalısınız. Firmamızdan kiralanan araçlar full nokta hasar kaskolu olup herhangi bir kaza durumunda bütün masraflar kasko şirketimiz tarafından karşılanmak tadır.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …