Home / Uncategorized / Trabzon Araba Kirala

Trabzon Araba Kirala

Trabzon Araba Kirala

trabzon rent

Araba kiralamak ani ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanız için oldukça önemlidir. Acilen bir yere gitmeniz veya yetişmeniz gerektiğinde bir araç kiralayarak bu sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz. Araç kiralama kısa süreli ihtiyaçlar için oldukça kolaylaştırıcı bir yöntemdir. Çünkü kısa süre içerisinde çok az miktarda bir ücretle araba kiralayabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Oto kiralama işlemi kısa süreli kiralama ve uzun süreli kiralama olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Eğer birkaç gün için veya kısa süreli bir ihtiyaç için otomobil kiralayacaksanız ona göre bir ücret ödersiniz. Uzun süreli oto kiralamada ise ödeyeceğiniz miktar daha yüksek olacaktır. Ancak uzun dönem araç kiralamanın avantajı günlük kiralama fiyatına göre daha indirimli olmasıdır. Günlüğü 100 Lira’ya araba kiraladığınızı düşünelim. Aylık kiralamada bu bedel 3000 TL olacaktır. Ancak uzun dönemli kiralamalarda firmalar genel olarak günlük fiyattan biraz daha az ücret talep etmektedirler. Aylık kiralama yaptığınızda günlük kiralama ücreti %10-15 oranında düşebilir yani indirim alabilirsiniz.

Trabzon Rent A Car

trabzon rental

Araç kiralarken hangi firmadan araç kiraladığınıza dikkat etmelisiniz. VIP Karadeniz oto kiralama alanında Trabzon’da öncü firmadır. Trabzon araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi olan VIP Karadeniz sorunsuz ve oldukça kaliteli bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir firmadır. Araç çeşitliliği ve hizmet kalitesi bakımından sıkça tercih edilen VIP Karadeniz firmasında uygun fiyat garantisi ile Trabzon rent a car firmaları içerisinde hızla yükselmektedir. Özellikle Trabzon’a dışarıdan gelen ve araç ihtiyacı olan kişiler

trabzon şoförlü oto kiralama

Trabzon oto kiralama işlemlerini kısa süre içerisinde halledebilmekte ve gün içerisinde araçlarını kiralayabilmektedir. Birçok arabanın olduğu firmadan istediğiniz arabayı uygun fiyatlarla kiralayabilmeniz mümkündür. Dizel veya benzinli araçlardan istediğinizi seçmeniz ve araç ihtiyacınıza en etkili çözümü bulmanız için siz de VIP Karadeniz’i tercih edebilirsiniz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …