Home / Uncategorized / Oto Kiralama Trabzon Firmaları

Oto Kiralama Trabzon Firmaları

Trabzon Oto Kiralama

trabzon jeep kiralama

Oto kiralama kişilerin özel günlerde, gezilerde, ani gelişen durumlarda ve son anda çıkan yolculuklarda fazlaca başvurduğu bir seçenektir. Ancak oto kiralamak bütçeyi zorlayabilen bir durumdur. VIP Karadeniz – Trabzon oto kiralama olarak son derece uygun kiralama ücretleri ile Trabzon araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Trabzon Ucuz Oto Kiralama

trabzon oto kiralama

Güvenilir araç kiralamak kadar önemli bir konu daha varsa bu da ucuz araç kiralamaktır. Güven ve konforun yanı sıra ekonomik ücretlerle verdiğimiz Trabzon rent a car hizmetimiz ile cebinize uygun araç kiralamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. Full kaskolu ve az kilometre yapmış, son model, yıpranmamış lüks araçları en uygun kiralama ücretleri ile kiralayabileceksiniz. Kaliteli marka ve modellerin mevcut olduğu araç filomuzu internet sitemizden inceleyebilir ve seçebilirsiniz. Böylece ne kadar lüks ve modern araçları ne kadar az ücret ödeyerek kiralayabileceğinizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bu duruma şaşırmayın! Çünkü VIP Karadeniz – Trabzon oto kiralama firması tam da bunun için var.

Ekonomik Kampanyalarımız

trabzon oto kiralama

Trabzon rent a car hizmeti verdiğimiz firmamızdan uygun fiyatta araç kiralamanızın yanında bir de siz değerli müşterilerimiz için düzenlediğimiz kampanyalar mevcuttur. Bu kampanyalarımız kapsamında belirli şartları taşıyan müşterilerimiz indirimli fiyatlarla Trabzon araç kiralama hizmetinden faydalanabilirler. İndirim kampanyalarımızdan bahsedecek olursak;

  1. Türk Hava Yolları yolcularına özel yüzde 20’ye varan indirim kampanyasından faydalanmak için havalimanına araç teslimi için gelen personelimize THY uçuş kartınızı göstermeniz yeterli olacaktır.

  2. Şehit ailelerine yapmış olduğumuz yüzde 40 indirim kampanyamız, Türkiye Cumhuriyeti, vatanı bayrağı uğruna mücadele ederek şehit olmuş tüm şehitlerimizin ailelerine her araç grubu için geçerlidir.

  3. Online rezervasyon yaptıran müşterilerimize yüzde 5 indirim kampanyamız mevcuttur.

Trabzon oto kiralama firması olarak kampanyalarımız bunlarla sınırlı değildir. Burada sayılanlar yalnızca ekstra indirimli olanlardır.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …