Home / Uncategorized / Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde politik görüş , siyasi düşünce , din , dil , ırk gibi ayrım yapılmamakta olup , inançlarımız gereği yaratılana yaradan’dan ötürü değer verilerek hizmet edilmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde araç kiralama işlemi yapabildiğiniz firmamızın yönetim kurulu gereğince almış olduğu yeni bir kararı siz değerli müşterilerimize açıklamak durumundayız.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli başlatılmak üzere ”Black Friday (Kara Cuma)” adlı bir kampanya bütün dünya üzerinde geniş yer bulmuştur. Son yıllarda gerek orta doğuda gerekse bütün dünya genelinde Müslümanlara karşı yapılan zulümler , hor görülmeler , azınlık olarak tabir edilmeler şüphesiz gözlerden kaçmamaktadır. Son olarak ise Müslümanlar için bayram günü olan Cuma gününü karalama adı altında bütün dünya genelinde bir kampanya başlatılmıştır.

Bu kampanya ”alışverişlerde indirim” süsü ile süslenerek gerek avm lerde gerekse  cadde üzeri butiklerde servis edilmekte olup adeta ”çok güzel bir şeymiş” gibi insanlara lanse edilmektedir.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan firmamızda Dil , Din , Irk , Mezhep ayırmaksızın hizmet verilmektedir.

Fakat Müslümanlara karşı yapılan bu ”iğrenç saldırı” olarak nitelendirdiğimiz ”BLACK FRIDAY” adlı karalama kampanyasına KATILMADIĞIMIZI ve KARŞI DURDUĞUMUZU siz değerli müşterilerimize bildirmek istedik.! Amerika Birleşik Devletlerinin başlatmış olduğu bu karalama kampanyasına karşılık olarak ödeme seçeneklerimiz arasında bulunan Amerikan Dolar seçeneğini kaldırdığımızı ve diğer ulusal para birimleri ile işlem yaptığımızı belirtmek isteriz. Sizde Müslümanlara karşı yapılan bu çirkin saldırıyı kınamak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantılardan Facebook , Twitter ve diğer sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla ;

VIP KARADENIZ 

CAR RENTAL & TOUR & SHUTTLE

0462 224 25 62 – 0545 896 44 16 

About admin

Check Also

Trabzon Filo Araç Kiralama

Trabzon Filo Araç Kiralama Orta ve büyük ölçekli işletmelerin birçoğu geniş araç filosuna ve gelişmiş …