Home / Uncategorized / Araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz.

Araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz.

Araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz.

Araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz.

Gelişen teknolojiyle beraber insanlar günlük yaşantılarını daha kolay hale getirebilmek açısından hem daha rahat seyahat hemde vakit kazanmak için oto kiralama sektörüne yönlenmektedirler.

Peki araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz hiç düşündünüz mü ?

trabzon car rental airport

Öncelikle kiralama işlemi yapacağınız firma’nın kurumsal anlamda işleyiş gösteren bir firma olmasına önem vermelisiniz. Kiralama süreciniz ile ilgili olarak günü birlik kiralamalar ile uzun süreli kiralama arasında fiyat açısından fark bulunmaktadır. Maddi bütçenizi ayırdığınız fiyat aralığınız ile ekonomik grup veya orta grup yada lüx grup araç kiralayabilirsiniz.

Trabzon oto kiralama firması olarak araç kiralarken özellikle senet tarzı evraklar imzalamamanızı önemle bildirmek isteriz. Piyasada bulunan dolandırma amaçlı firmalar bu konuda müşterilerinin canlarını ciddi derecede yakmaktadırlar. Araç kiralarken kiralama işlemlerinizi yapan kişi yada kişilere araçların mutlaka rent a car kaskolu olup olmadığını sorunuz ve herhangi bir kaza durumunda bir ödeme yapıp yapmayacağınızın bilgisini tam ve eksiksiz olarak aldığınızdan emin olunuz.

trabzon havalimanı oto kiralama

Araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz konusundaki diğer bir başlığımız ise bakımları yapılmış araçlar kiralamaya özen gösteriniz. Özellikle düşük kilometredeki araçlar ile herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz en alt seviyeye düşmektedir. Marka ve model olarak günümüz standartlarına uygun araçlar sezon dışında düşük fiyatlarla müşterilere sunuluyor olsa da yaz aylarında ülkemize gelen turist sayısı nedeniyle fiyatlar iki katına kadar ulaşmaktadır. Araç kiralama işlemi yaparken erken rezervasyonlarda fiyat indirimi uygulanıp uygulanmadığına dikkat ediniz.

trabzon ucuz oto kiralama

Trabzon rent a car firması olarak firmamızdan kiralayacağınız araçların bütün bakımları tam ve eksiksiz olarak zamanında yetkili servislerde yaptırılmaktadır. İstenildiği taktirde kullanıcılara periyodik bakım cetveli sunulmaktadır. Firmamızdan kiraladığınız araçlar içerisinde sigara içilmesi yasaktır. Sizin sağlığınız kadar sizden sonra aracı kullanacak olan müşterilerimizinde sağlığı en az sizin sağlığınız kadar önemlidir bizim için.

Trabzon tur organizasyon firmaları arasında yer alan firmamızda tur organizasyonunun yanı sıra trabzon havalimanı shuttle hizmetimizde bulunmaktadır. Web sitemize girerek dilediğiniz aracı kiralayabilir , tur organizasyonlarımızdan kişiye özel veya grup halinde rezervasyon yapabilir yada havalimanı’ndan shuttle hizmetimizle evinize veya otelinize deneyimli şoförlerimiz ile rahat ve huzurlu bir şekilde seyehat edebilirsiniz.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …