Home / Uncategorized / Araç kiralama farkını bizimle yaşayın

Araç kiralama farkını bizimle yaşayın

 trabzon oto kiralama firmaları

Araç kiralama farkını bizimle yaşayın

Trabzon oto kiralama olarak tatil maksatıyla veya gezi amaçlı geldiğiniz şehrimizde araç kiralama konusunda profesyonel deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile daima yanınızdayız. Firmamızda bulunan araçların periyodik bakımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. araç kiralama farkını bizimle yaşayın Kiralayacağınız araç ile ilgili olarak yaşayacağınız herhangi bir sorun neticesinde yedi gün yirmi dört saat irtibat telefonlarımız bulunmaktadır. Firmamızdan Trabzon hava limanı ve şehir merkezindeki ofisinizden herhangi bir ek ücret ödemeden aracınızı teslim alabilirsiniz. Araç kiralama farkını bizimle yaşayın çünkü ; firmamızdan kiralayacağınız araçlarda daima düşük kilometre garantisi vermekteyiz. Ayrıca araçlarımız ilk günkü temizliğinde bulunmaktadır.

trabzon kiralama

 

Trabzon rent a car firmamız’ın şehir merkezi ve hava limanı içerisinde ofisleri bulunmaktadır. araç kiralama farkını bizimle yaşayın Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlara dikkatinizi çekmek isteriz. Öncelikle firmamızda kredi kartı zorunluluğu bulunmamaktadır. Kart kullanmama zorunluluğu sadece yurt dışı müşterilerimiz için geçerlidir. Sezonsal trabzon araç kiralama sektöründe kısa sürede lider bir kuruluş olan firmamızda , yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. kullandığınız trabzon oto kiralama firmamızdan kiraladığınız araçlar full rent a car kaskoludur ve herhangi bir kaza durumunda hiç bir ek ücret talep edilmemektedir. Araç kiralama konusunda sizde kiralayacağınız araç için herhangi bir kaza durumunda ödeme yapıp yapmayacağını üstüne basarak vurgulamanızı önemle rica ederiz.

trabzon lüx araç kiralama

Trabzonda araç kiralama farkını bizimle yaşayın çünkü firmamızda kiralayacağınız araçlar daima ilk günkü temizliği ve kokusu üzerindedir. Sizde trabzon oto kiralama firmamızdan araç kiralama işlemi yapmak için iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir rezervasyon yapabilirsiniz. araç kiralama farkını bizimle yaşayın Araçlarımızda trabzon klimalı oto kiralama olarak bulunmaktadır. Tatil bölgesi olan şehrimizde standartların üzerinde profesyonel çözümler sunmaktayız. İster bireysel olarak isterseniz firma bazlı araç kiralama işlemi yapabilmektesiniz. Sizde ailemizdeki yerinizi almak istiyorsanız bir telefon kadarıyla uzağınızdayız.

trabzon kiralama firmaları

Oto kiralama trabzon firmamız da kiralanan her araç ile karışılabilecek trafik kazası sonucunda kullanmış olduğunuz aracın bütün masrafları (rapor tutturulduğu taktirde) kasko şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. araç kiralama farkını bizimle yaşayın Süpriz olarak karşınıza hiç bir zaman ek ücret çıkmayacağından emin olabilirsiniz. VIP Karadeniz – trabzon oto kiralama , bizi tercih ederek sizde araç kiralama deneyimini profesyonel anlamda yaşayın.

About admin

Check Also

Black Friday Kampanyasına KATILMIYORUZ.!

2015 Yıl’ından bu güne kadar daima müşteri memnuniyetini ilk  planda tutan firmamızda hiç bir şekilde …